top of page

„Jsem přesvědčená, že každý má své charisma
a zaslouží si mít fotografii, na kterou bude hrdý.“

Jmenuji se Kateřina Sobičková.

Miluji focení a lidi. Ráda vyfotím i Vás.

profilovka-studio.jpg

ks@katerinaphotography.cz
+420 733 551 232

Praha, Česko

Napište mi email, zavolejte nebo zanechte zprávu zde:

Děkuji za zprávu!

něco málo o mně

Vystudovala jsem grafický design, takže můj přístup k fotografii je odjakživa hlavně umělecký. (Střední Umělecká škola Václava Hollara, Praha, UJEP - Ateliér Vizuálního designu). Baví mě pozorovat, propojovat a aranžovat, ale respektuji i sílu spontánních okamžiků a osobnost svých klientů.

Profesionálně fotím od roku 2012. Do roku 2018 jsem fotila převážně reklamní fotografii, ale po narození svých dcer jsem se začala zaměřovat na portréty, rodiny a svatby. Velmi mě baví práce s lidmi a vymýšlení unikátních fotopříběhů, aby si tak i rodiny, které fotím několik let, stále odnášely zajímavé fotografie. Miluji svou skvělou rodinu, která mě tak podporuje, smysluplnou kreativitu, svatby ve všední den, poke bowl, svůj klid po 22. hodině a okamžiky, kdy na sebe s klukama z kapely koukáme na konci písně a nevíme, jak ji ukončit...

Jak fotím:

Záleží mi v první řadě na tom, aby z lidí na mých fotkách vyzařovalo charisma a vnitřní krása. Věřím, že je to reálné u každého, a baví mě to nacházet. Jsem přesvědčená o tom, že každý na světě má své charisma a může mít fotku, na kterou bude hrdý. Taková fotografie může vzniknout v ateliéru, venku, u Vás doma nebo klidně i ve Váš svatební den.

 

Jak upravuji fotky:

Řídím se zásadou „uprav to, co bys chtěla, aby druhý upravil na tobě“. Neodevzdávám žádné
neupravené fotografie, postprodukce je pro mne nedílnou součástí vzniku umělecké fotografie a spoludotváří můj styl.

bottom of page